Vacature opstartcoach />

  </div>
   <div class=

Vacature opstartcoach

11 jan 2022 door absoluut vzw

Om ons team te versterken zijn we op zoek naar een opstartcoach in Antwerpen die naast de budgethouder staat, zorgt dat het budget goed wordt ingezet en dat de administratieve opstartfase correct doorlopen wordt.

Wij ondersteunen personen met een handicap die over een Persoonlijke- Assistentiebudget (minderjarigen) of een Persoonsvolgend Budget (meerderjarigen) beschikken, de zogenaamde budgethouders.

Startende budgethouders staan voor heel wat keuzes. Welke ondersteuning kopen ze aan en waar gaan ze die ondersteuning gebruiken? Als opstartcoach sta je hen bij in het maken van die keuze. Zo kunnen budgethouders hun keuze ook echt waarmaken en groeien.

Ben jij de persoon die onze starters in Antwerpen kan laten groeien? Dan zijn we op zoek naar jou! Ook mensen met een handicap zijn absoluut welkom in ons team.

Check onze vacature en solliciteer voor 30 januari!

https://www.absoluutvzw.be/uploads/cgblog/id342/WEB_DETAIL-1_(8).png